Home / Zespół weselny

Zespół weselny

muzyka przede wszystkim, ale nie tylko

Przede wszystkim bawimy muzyką i właśnie na scenie czujemy się najlepiej, ale doskonale zdajemy sobie sprawę, że muzyka to nie wszystko czego oczekuje Młoda Para i goście weselni od zespołu weselnego.
Dlatego jesteśmy zarówno zespołem jak i wodzirejem, który prowadzi wesele, inicjuje toasty, organizuje konkursy, prowadzi oczepiny itd.
zespół weselny Haliśka Band

Wolimy grać niż siedzieć, dlatego z nami lekko goście nie mają

Pomimo tego, że gramy już sporo czasu i to nie tylko jako zespół weselny to wciąż nam się to nie znudziło. Wciąż nam mało ! Dlatego goście weselni lekko z nami nie mają, bo gramy dużo, gramy energicznie, wciągamy do zabawy a nie usypiamy gości. Nasze miejsce jest na scenie gdzie się najlepiej czujemy, a nie przy stoliku. Jasne jest, że odpocząć czasem trzeba, zarówno my jak i goście dlatego przerwy są potrzebne, ale 10-15 min. kompletnie wystarczy aby zregenerować siły i znow dać czadu, my na scenie, goście weselni na parkiecie.

Jaką muzykę ma nasz zespół weselny do zaoferowania ?

Gramy bardzo różną muzykę, nie zamykamy się co do jednego gatunku czy przekroju lat. Gramy muzykę z lat '50-'60 i gramy najnowsze przeboje. Dla każdego coś dobrego, dlatego też mamy w swoim repertuarze zarówno "złote przeboje" przygotowane z myślą o starszych gościach, ale na tyle są one znane i chwytliwe, że wielu młodych się przy nich równie świetnie bawi. Dla młodszej części gości przygotowujemy na bieżąco największe hity radiowe. Nie możemy opierać się tylko i wyłącznie na tym co już zrobiliśmy kilka lat temu. Chociaż pewnie zabawa byłaby również świetna, bo liczy się także przekaz i dusza włożona w wykonywaną muzykę, ale każdy będzie zadowolony jak usłyszy coś co "leci" aktualnie w radio, a my jako - zespół weselny - przygotowując wciąż nowe utwory nie wpadniemy w rutynę i nie stetryczejemy muzycznie tak szybko.