Home / Zespół na wesele

Zespół na wesele

czyli odpowiednia muzyka = świetna zabawa

Na scenie dajemy z siebie wszystko. Wesele, bankiet, impreza firmowa, studniówka czy sylwester - pełen parkiet naszym priorytetem !
Zobacz nas w akcji, obejrzyj i posłuchaj demo, umów się z nami i powiedz jak byś widzał swoją imprezę, a my zrobimy co w naszej mocy, aby spełnić Twoje oczekiwanie.
zespół na wesele Haliśka Band

Gramy !!! - Nie śpimy tylko tańczymy !!!

Zespół na wesele Haliśka Band - zespół założyliśmy w 2009 roku, od tego czasu gramy w niezmienionym składzie, czyli: Haliśka, Marek, Tomasz i Grzegorz. Czasem występujemy w mniejszym składzie na życzenie, kiedy np. nie zawsze jest możliwość wystąpienia z akustyczną perkusją, bo impreza jest nie wielka, lub warunki akustyczne na sali są niesprzyjające. Dlatego nasz zespół Haliśka Band (i nie tylko), może zagrać jako duet lub trio.

A co gramy ?

Staramy się grać różne gatunki muzyczne, aby jak najbardziej urozmaicić słuchaczom doznania muzyczne :). A wiadomo, że na weselu znajduje się grono osób które lubi jeden rodzaj muzyki, a inni wolą coś innego. Dlatego zespół który ma rozbawić wszystkich gości na weselu, musi być uniwersalny. Dlatego też my gramy zarówno utwory dla gości w starszym wieku, jak i hity młodzieżowe dla młodszej części gości. Gramy pop, rock, blues, dance i ciągle dodajemy do repertuaru kolejne utwory, to co na bieżąco podbija listy przebojów.

Na weselu jak ryby w wodzie :)

Na weselu zapewniamy wszystko co się znaleźć powinno. Czyli możemy zagrać podczas wyjścia Pary młodej z domu do ślubu, przywitać gości i Młodą Parę na sali weselnej, wznieść odpowiednie toasty, przeprowadzić oczepiny i zabawy - konkursy weselne itd. Możemy, ale nie musimy. Gdyż to od Państwa zależy jak byście widzieli przebieg swojego wesela. Zawsze wszystko uzgadniamy indywidualnie z Parą Młodą.