Home / Blog / Aplikacja Wedding Party
Posiadacie smartfona i lubicie różnego rodzaju serwisy społecznościowe typu Facebook itp no i przede wszystkim planujecie ślub i wesele ?

Jeżeli tak to myślę, że możecie być zainteresowani aplikacją Wedding Party.

Aplikacja Wedding Party, czyli wesele z duchem czasu

sala weselna

Niedawno sam stałem się posiadaczem urządzenia typu smartfon, bo ciężko mówić tu o telefonie, bo co jak co, ale ta funkcja słabo działa. Pewnie niedługo się nim pobawię, bo córka jest bardzo chętna na to urządzenie. Ale ponieważ jest na wczasach to korzystam i ja się bawię :)

I właśnie dowiedziałem się o ciekawej aplikacji na smartfony (z systemami mobilnymi Android (pobierz) i iOS (pobierz)) jaką niewątpliwie jest Wedding Party. A cóż tym możemy zdziałać ?

Przede wszystkim, aplikacja jest zarówno dla przyszłych Par Młodych jak i zaproszonych gości.

W części dla Par Młodych:

 • Zakładamy stronę naszego wesela, czyli podajemy imiona Pana Młodego i Pani Młodej.
 • Dodajemy wszelkie szczegóły dotyczące naszej imprezy, czyli miejsce, data, plan dojazdu i inne nie mniej istotne informacje dla gości.
 • Dodajemy zdjęcia przyszłych nowożeńców.
 • Przyszli małżonkowie mogą uruchomić odliczanie do dnia swojego ślubu.
 • Na tablicy mogą zamieszczać posty z wiadomościami dla zaproszonych gości.
 • Zapraszamy gości poprzez e-mail lub sms do skorzystania z aplikacji, dzięki czemu będą na bieżąco z informacjami na temat planowanej imprezy.

Część dla gości:

 • Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji, goście dołączają do wydarzenia, podając kod ustalony przez jego sprawców, czyli przyszłych nowożeńców.
 • Mogą poznać Waszą historię, jeżeli tylko to opublikujecie, przeglądać Wasze zdjęcia i przede wszystkim być na bieżąco z wszelkimi informacjami dotyczącymi wesela, które Para Młoda umieszcza na tablicy.
 • Goście znajdą tutaj także wszelkie informacje logistyczne, daty i godziny, czyli co, gdzie i kiedy.
 • Każdy gość posiada swój profil, dzięki czemu goście mają szansę zapoznać się jjuż sporo przed imprezą, co zapewne korzystnie wpłynie na rozwój wydarzeń podczas wesela.
 • Goście również uczestniczą w budowaniu strony weselnej. Umieszczając np. zdjęcia z wieczoru panieńskiego, przygotowań do ślubu itd.

Iwłaśnie te zdjęcia są ciekawą opcją, na obejrzenie wszystkich przygotowań itp. z innej perspektywy. Kiedyś atrakcją na weselu było umieszczenie na stołach jednorazowych aparatów fotograicznych. Po całej imprezi, Młoda Para mogła stworzyć z tego całkiem ciekawy album. Oczywiście nie miało to na celu zastąpienie profesjonalnego fotografa, ale stworzenie ciekawej pamiątki.

Obecnie, prawie każdy aparat fotograficzny nosi przy sobie, wbudowany w telefon, palmtop itp. Goście teraz mogą te zdjęcia wrzucać na stronę Waszego wesela, gdzie można wszystko pogrupować w albumy, np. wieczór kawalerski/panieński, ślub i oczywiście wesele. Dzięki temu każdy z gości będzie potem miał dostęp do zdjęć. Zarówno przez telefon jak i stronę internetową.