Home / Zespół muzyczny Warszawa

Warszawa - oprawa muzyczna imprez okoliczno¶ciowych

Na weselu bez porz±dnej muzyki będzie nudno i dlatego należy zadbać o to by zapewnić oprawę muzyczn± swojej imprezy. Szukaj±cym zespołów na wesele w Warszawie lub na imprezę w woj. mazowieckim, oferujemy swoje usługi jako:

Zespół muzyczny Hali¶ka Band - muzyka nie tylko na wesele

Nasze zaangażowanie w to co robimy na scenie, oraz do¶wiadczenie nabyte przez wiele lat wspólnych występów na różnych imprezach okoliczno¶ciowych, pomaga nam w uzyskaniu odpowiedniego nastroju podczas imprezy u go¶ci w każdym wieku.

Wła¶nie po to aktualizujemy wci±ż swój repertuar, który zbudowany jest zarówno ze starszych jak i najnowszych hitów.

Staramy się także, aby repertuar naszego zespołu był ciekawy i niebanalny, dlatego też, ograniczamy do niezbędnego minimum utwory z gatunku disco polo, na rzecz utworów rozrywkowych nieco ambitniejszych.

Oczywi¶cie podczas przyjęcia weselnego nasza orkiestra na wesele ma przygotowane wszelkiego typu tradycje jak oczepiny, czy marsz pod domem Pary Młodej. Posiadamy także w repertuarze kilka hitów z ww.  gatunku muzycznego - disco polo. Albowiem niektóre osoby nie wyobrażaj± sobie wesela bez hitu "Jeste¶ szalona", czy biesiady w stylu "Sokoły", czy "Szła dzieweczka do laseczka".

Staramy się rozbawić wszystkich go¶ci i dlatego takie utwory również mamy w zanadrzu.

Do Warszawy i okolic dojeżdżamy własnym transportem i z własnym zapleczem technicznym. My zajmujemy się wszystkim, a Wam pozostaje tylko ¶wietna zabawa. Zaufaj naszemu do¶wiadczeniu i wybierz nasz zespół muzyczny na wesele w Warszawie.