Home / About

Wesele w Poznaniu z zespołem Hali¶ka Band to 100% udanej zabawy

Polecam zespół Haii¶ka, jeżeli kto¶ lubi dobr± muzykę na weselu( a dodam ze nie graj± disco polo). Grali u nas 1.06.2013- go¶cie zadowoleni i my rownież.
Krotkie przerwy, wiec mozna było naprawde się wybawić.POLECAM GORˇCO!!!!
http://zespolopinie.pl/lodzkie/84-haliska-band

Z naszym zespołem na weselu nie odpoczniesz

Takie opinie s± dla nas niezwykle ważne, bo odzwierciedlaj± one, zadowolenie Pary Młodej z wesela, czy też innej imprezy na której grali¶my. A przecież wszystko co robimy jest po to, aby zabawa na imprezie była szampańska i trwała do białego rana.

Co do disco polo wg powyższej opinii to nie jest tak, że nie gramy. Możemy zagrać, ale wolimy ciekawsze utwory. A ponieważ wesele to jednak pewne tradycje, więc kilka utworów biesiadnych, czy disco polo warto znać.

Ale nasz repertuar to głównie muzyka niebanalna, ale bez "odchyłów" w drug± stronę (free jazz itp). Gramy muzykę rozrywkow±, do tańca, ballady rockowe, trochę bluesa, disco z lat '80 i '90. Gramy utwory zarówno polskie jak i obcojęzyczne. Najnowsze hity, oraz znane piosenki sprzed lat.

Gramy dla młodych, ich rodziców i dziadków, czyli dla wszystkich pokoleń. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wykonywan± przez nas muzyk± poderwać do zabawy wszystkich go¶ci na weselu, oraz innych imprezach na których występuje nasz zespół muzyczny Hali¶ka Band.