Home / Orkiestra na wesele

Orkiestra na wesele

Podczas występów na weselu dajemy z siebie 100%. Do każdego wesela podchodzimy indywidualnie, nie mamy gotowego, uniwersalnego scenariusza. Dopasowujemy się do potrzeb go¶ci weselnych i Pary młodej.
Powiedzcie jak by¶cie widzeli swoj± imprezę, a my - orkiestra na wesele Hali¶ka Band - zrobimy co w naszej mocy, aby spełnić Wasze oczekiwanie.
Orkiestra na wesele Hali¶ka Band

Hali¶ka Band - do¶wiadczenie, zaangażowanie, pasja

Orkiestra na wesele Hali¶ka Band - powstała w 2009 roku. Do tej pory gramy w takim samym, niezmienionym składzie składzie, czyli: Hali¶ka - wokal, Marek - wokal, klawisze, gitara, Tomasz - perkusja i Grzegorz - saksofon.

Czasem gramy w składzie pomniejszonym, kiedy np. nie ma możliwo¶ci występu z perkusj± akustyczn±, na małej imprezi, lub kiedy warunki akustyczne na sali s± niesprzyjaj±ce. Dlatego też czasem nasza orkiestra na wesele Hali¶ka Band, może zagrać jako duet lub trio.

Co gramy ?

Czyli jedno z najczę¶ciej zadawanych pytań przez przsyszłe Pary Młode. Gramy różne gatunki muzyczne, aby móc trafić w gust muzyczny każdego go¶cia. Wiadomo, że na przyjęciu weselnym bawi się wielu go¶ci i musimy dobrać utwory tak, aby rozbawić wszystkich. (zobacz repertuar)

Zreszt± co to by była za orkiestra na wesele jak by grała tylko jeden gatunek muzyczny, nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Z nami to Wam nie grozi !

Na weselu

Na weselu staramy się zapewnić wszystko co sobie Młoda Para zażyczy (i co leży w naszym zakresie). Możemy pojechać i zagrać podczas wyj¶cia Pary młodej do ¶lubu, przywitać zaproszonych go¶ci i Młod± Parę na sali gdzie będzie odbywać się wesele, wznie¶ć odpowiednie toasty w trakcie przyjęcia, przeprowadzić oczepiny, oraz zabawy i konkursy weselne itp. itd.

Oczywi¶cie możemy, ale nie musimy. Wszystko dokładnie ustalamy przed weselem z Par± Młod±, nie robimy nic na siłę. Jak powiadaj±, "nadgorliwo¶ć gorsza od faszyzmu".