Home / O nas

O nas

Od zawsze wiązaliśmy swoje życie z muzyką. Już od dzieciństwa, właściwie odkąd się znamy zawsze interesowała nas muzyka, a najbardziej jej tworzenie.

Graliśmy w różnych zespołach, poznając różnego rodzaju klimaty muzyczne, od jazz'u, funk'u po ostrzejsze rockowe, a niekiedy wręcz metalowe klimaty. Duże doświadczenie pozwoliło nam założyć zespół muzyczny, który obsługuje różnego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak wesela, bankiety, eventy,itp.

Zespół Haliśka Band - na wesele i nie tylko

Muzyka , którą gramy jest okazją do tańca i zabawy. Robimy to co lubimy, więc pozytywna atmosfera panująca w zespole udziela się wszystkim bawiącym. Wciąż przygotowujemy nowe utwory, aby móc dać wszystkim maksimum zadowolenia. Posiadając bardzo szeroki repertuar jesteśmy w stanie zaspokoić gust wszystkich grup wiekowych. Czujemy klimat zabawy i staramy się robić wszystko, aby trwała ona jak najdłużej.

Jesteśmy otwarci na rózne ciekawe pomysły naszych klientów i nie boimy się wyzwań. Każda impreza jest inna i to my musimy się do niej dopasować.

W ten sposób wykorzystując nasze hobby jakim jest zamiłowanie do muzyki, możemy dać Państwu pełną satysfakcję jako Zespół na wesele z tego niewątpliwie jednego z najważniejszych dnia w życiu jakim jest dzień Waszego ślubu i wesela.

Sprawdź naszą Ofertę! Posłuchaj naszego dema, obejrzyj wideo - zobacz jak bawią się goście przy naszej muzyce! Jeśli Ci się podoba, nie zwlekaj, zadzwoń i umów się z nami na spotkanie, aby zarezerwować termin zabawy.