Home / Zespół muzyczny Pruszków

Zespół muzyczny Pruszków

Bez odpowiednio dobranej muzyki, ciężko sobie wyobrazić udane wesele. Jeżeli macie ochotę na muzykę zagran± przez zespół weselny, może nie tak± tradycyjn± orkiestrę weseln± z przy¶piewkami biesiadnymi, a profesjonalnym zespołem muzycznym z dużym do¶wiadczeniem scenicznym to postawcie na Hali¶ka Band. Zapewnimy najciekawsze kawałki zarówno z lat ubiegłych jak i najnowsze przeboje. Możecie nam zaufać, że na Waszym weselu w Pruszkowie, ostro rozkręcimy zabawę.

Gramy prawie każdy rodzaj muzyki: rock’n’roll, rock, pop, disco, reggae, a nawet jak się kto¶ bardzo uprze to disco polo. My zapewniamy tak± muzykę, która przyci±ga na parkiet wszystkich go¶ci, bo naszym celem jest pełen parkiet i szampańska zabawa. Rzecz jasna zapewniamy również inne rozrywki, nieodł±czne czę¶ci wesela, jak zabawy i konkursy, oczepiny, toasty itp. Potrafimy wczuć się w klimat wesela i wyczuć oczekiwania bawi±cych się go¶ci na weselu.

Realizujemy sugestie Pary Młodej, oraz życzenia zaproszonych go¶ci weselnych. Posiadamy cały sprzęt nagło¶nieniowy, o¶wietleniowy, oraz transport. Wybieraj±c zespół muzyczny na wesele w Pruszkowie, macie Państwo gwarantowane wesele marzeń, a wszystko dzięki naszemu do¶wiadczeniu i profesjonalizmowi.