Home / Zespół muzyczny Poddębice

Zespół muzyczny Poddębice

Kiedy termin ¶lubu już jest zarezerwowany i sala weselna zaklepana to czas rozejrzeć się za zespołem muzycznym na wesele, bo bez muzyki na weselu w Poddębicach to ani rusz. A tylko do¶wiadczony zespół z ciekawym repertuarem jest w stanie sprostać zadaniu rozbawienia wszystkich go¶ci weselny. Dlatego jeżeli postawicie na zespół muzyczny Hali¶ka Band na wesele w Poddębicach to gwarantujemy, że sprostamy oczekiwaniom Waszym i Waszych go¶ci.

Przez wiele lat występów na przeróżnych imprezach okoliczno¶ciowych, zgromadzili¶my wiele utworów z różnych lat i różnych gatunków muzycznych, które tworz± nasz repertuar, obszerny, ciekawy i pełen niebanalnych utworów. ¦wiatowe, oraz polskie  przeboje od lat ’50 po najnowsze hity, pop, rock, disco. Dla każdego go¶cia, nawet najwybredniejszego, musi znaleĽć się co¶ przy czym nie wysiedzi za stołem i ruszy na parkiet. A to jest nasz główny cel, parkiet wypełniony na 100%.

Uważnie słuchamy sugestii Pary Młodej i potrafimy wyczuć potrzeby go¶ci weselnych. Organizujemy konkursy, oczepiny, zachęcamy go¶ci do toastów, oraz wspólnego ¶piewania przy stołach. Co tylko Para Młoda sobie zażyczy, postaramy się spełnić. W końcu ma to być Wasze wesele, najlepsze wesele z zespołem muzycznym w Poddębicach.