Home / Zespół muzyczny Łowicz

Zespół muzyczny Łowicz

Podczas organizowania przyjęcia weselnego nie sposób nie pomy¶leć o wyborze zespołu na wesele, który zadba o oprawę muzyczn± Waszej uroczysto¶ci. Niektórzy zamawiaj± zespół na wesele nawet dwa lata przed planowanym ¶lubem, a niektórzy czekaj± na ostatni± chwilę. Jeżeli jednak jeste¶cie pewni co do swojego wyboru, zarezerwujcie termin już dzi¶ i ¶pijcie spokojnie.

Trafiłe¶ na tę stronę ponieważ zapewne poszukujesz orkiestry weselnej na wesele w Łowiczu. No i trafiłe¶ doskonale, gdyż nasz orkiestra weselna Hali¶ka Band od lat specjalizuje się w obsłudze muzycznej imprez okoliczno¶ciowych, a przede wszystkim wesel. Graj±c od wielu lat zgromadzili¶my tak duż± ilo¶ć utworów,  które stanowi± one nasz bogaty i ciekawy repertuar, że dla każdego go¶cia weselnego znajdziemy co¶ ciekawego. Nasz repertuar to przekrój muzyki rozrywkowej od lat pięćdziesi±tych po najnowsze przeboje. Do tego dzięki zdobytemu przez lata do¶wiadczeniu, doskonale wiemy czego potrzeba w danej chwili, aby Państwo Młodzi i wszyscy obecni go¶cie byli zadowoleni.

Dbamy o to, by na weselu co¶ się działo, żeby go¶ciom weselnym i oczywi¶cie Parze Młodej, towarzyszył odpowiedni nastrój sprzyjaj±cy zabawie, inicjujemy toasty, oraz zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy. Jak jest taka potrzeba, oraz życzenie ze strony Państwa Młodych to wcielamy się w rolę wodzireja i prowadzimy zabawy i konkursy, które wcze¶niej ustalimy. A wszystko oczywi¶cie z humorem na odpowiednim poziomie kulturalny, aby nie przekroczyć granicy dobrego smaku.

Posiadamy własny transport i nagło¶nienie. Na życzenie możemy przygotować odpowiednie efekty ¶wietlne, wytwornicę dymu itp. Z nasz± orkiestr± weseln± wesele w Łowiczu musi się udać.