Home / Blog / Lipiec 2014
Artykuły z Lipca 2014 roku.

Haliska Band Blog - blog zespołu muzycznego

Pytania do managera sali weselnej

Jednym z pierwszych etapów w trakcie planowania wesela jest wybór sali weselnej i oczywiście zespołu weselnego :). Gdy już rozpatrzycie wszystkie za i przeciw, przyjdzie czas, aby spotkać się z właścicielem, czy managerem sali, aby ustalić szczegóły Waszego przyjęcia weselnego. Warto sobie przygotować listę pytań, które należy zadać, bo w trakcie wiadomo jak to jest, akurat wszystko wyleci z głowy. Ponieważ jak się domyślacie bywamy na weselach dosyć często, to też wiemy z czym nieraz Para Młoda czy rodzice mają problem. W związku z tym powstała taka lista pytań, które warto zadać osobie, która zarządza salą. (czytaj dalej)

Aplikacja Wedding Party, czyli wesele z duchem czasu

Posiadacie smartfona i lubicie różnego rodzaju serwisy społecznościowe typu Facebook itp no i przede wszystkim planujecie ślub i wesele ? Jeżeli tak to myślę, że możecie być zainteresowani aplikacją Wedding Party. Aplikacji zarówno dla przyszłych Nowożeńców planujących wesele jak i gości, którzy mogą dzięki tej aplikacji na bieżąco obserwować Wasze poczynania. (czytaj dalej)
 

Oprawa muzyczna ślubu

Częstokroć przyszłe Pary Młode planujące niesamowicie ważną ceremonię jaką z całą pewnością jest ślub, pamiętają o wystroju kościoła, kwiatach, świecznikach, dywanach itd, ale zapominają o niesamowicie ważnej sprawie, czyli o oprawie muzycznej.

A przecież wiadomo, że muzyka towarzysząca takiej podniosłej ceremonii, zbuduje niesamowity, magiczny wręcz można powiedzieć, nastrój.

 (czytaj dalej)