Home / About

Katowice - oprawa muzyczna imprez okoliczno¶ciowych

Porz±dnie zagrane i za¶piewane niebanalne utwory. Kultura osobista członków zespołu, oraz prowadzenie imprez z duż± dawk± humoru, to główne cechy

Hali¶ka Band - naszego zespołu na wesele i nie tylko

W trakcie występu na scenie dajemy z siebie wszystko, a może nawet troszkę więcej. Ponieważ muzyka to nasza pasja, więc zapewniaj±c odpowiedni± muzykę na weselu, imprezie firmowej, bankiecie, studniówce, sylwestrze, czy też innego rodzaju imprezie okoliczno¶ciowej jeste¶my przygotowani na wszystki okoliczno¶ci.

Wci±ż pracujemy na urozmaiceniem naszego repertuaru, który na dzień dzisiejszy zawiera duż± ilo¶ć hitów z najnowszych list przebojów, oraz piosenek, które przez wiele lat stały się standartem na wszelkich imprezach okoliczno¶ciowych.

Pracujemy wci±ż nad tym, aby repertuar naszego zespołu na wesele i nie tylko, był niesztampowy, aby zawierał duż± ilo¶ć niebanalnych utworów.

Częstokroć w trakcie, czy też po imprezie słyszymy głosy Par młodych, rodziców weselnych, czy też go¶ci weselnych, że

do tej pory nie my¶leli¶my, że bez disco polo zabawa może być taka udana.

Oczywi¶cie nie oznacza to, że absolutnie takich utworów nie wykonujemy, gdyż wiemy doskonale, że wesele jest dla wszystkich go¶ci i każdy chciałby usłyszeć co¶ ze swojego ulubionego gatunku muzycznego. Aczkolwiek, gramy na życzenie i jak kto¶ sobie nie życzy takiej muzyki na swoim weselu czy innej imprezie to nasz zespół nie musi tego grać.