Home / Blog / Haliska Band Blog
Grając już od wielu lat jako zespół muzyczny - na weselach, imprezach firmowych, balach sylwestrowych, studniówkach, bankietach i wielu, wielu innych imprezach okolicznościowych, trochę się już naoglądaliśmy, nasłuchaliśmy i zobaczyliśmy co nieco.

Teraz z perspektywy zespołu muzycznego coś możemy o tym napisać.

Jak wyglądały wesela w 2015 z naszym zespołem weselnym ?

wesela w 2015

Żeby się nie pogubić opiszę przykładowy scenariusz weselny i na jego podstawie opiszę jakie zmiany były czy też nie było, a scenariusz może służyć przyszłym Młodym Parom z przykładowy wzorzec o czym trzeba pomyśleć podczas organizowania wesela i jak ono mniej więcej będzie przebiegać, bo wiadomo, że każdy ma swoje pomysły i swoją wizję, a nasz zespół weselny postara się zrobić jak zwykle wszystko aby je ziścić. Na początku jest: (czytaj dalej)

Zima, dobra pora na ślub ?

ślub zimą

Ślub w zimę szczególnie polecany jest osobom nie lubiącym planowania wszystkiego z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Znalezienie na termin zimowy sali weselnej czy zespołu na wesele będzie o wiele łatwiejsze, niż w środku sezonu. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo czasu wyszukując kolejne sale, czy zespoły na wesele. Mało tego, kolejnym plusem (dla niektórych najistoniejszym) ślubu w zimę będzie na pewno oszczędność pieniędzy. (czytaj dalej)

Oprawa muzyczna ślubu

oprawa muzyczna ślubu
Częstokroć przyszłe Pary Młode planujące niesamowicie ważną ceremonię jaką z całą pewnością jest ślub, pamiętają o wystroju kościoła, kwiatach, świecznikach, dywanach itd, ale zapominają o niesamowicie ważnej sprawie, czyli o oprawie muzycznej. A przecież wiadomo, że muzyka towarzysząca takiej podniosłej ceremonii, zbuduje niesamowity, magiczny wręcz można powiedzieć, nastrój. (czytaj dalej)

Aplikacja Wedding Party, czyli wesele z duchem czasu

sala weselna

Posiadacie smartfona i lubicie różnego rodzaju serwisy społecznościowe typu Facebook itp no i przede wszystkim planujecie ślub i wesele ? Jeżeli tak to myślę, że możecie być zainteresowani aplikacją Wedding Party. Aplikacji zarówno dla przyszłych Nowożeńców planujących wesele jak i gości, którzy mogą dzięki tej aplikacji na bieżąco obserwować Wasze poczynania. (czytaj dalej)
 

Pytania do managera sali weselnej

sala weselna
Jednym z pierwszych etapów w trakcie planowania wesela jest wybór sali weselnej i oczywiście zespołu weselnego :). Gdy już rozpatrzycie wszystkie za i przeciw, przyjdzie czas, aby spotkać się z właścicielem, czy managerem sali, aby ustalić szczegóły Waszego przyjęcia weselnego. Warto sobie przygotować listę pytań, które należy zadać, bo w trakcie wiadomo jak to jest, akurat wszystko wyleci z głowy. Ponieważ jak się domyślacie bywamy na weselach dosyć często, to też wiemy z czym nieraz Para Młoda czy rodzice mają problem. W związku z tym powstała taka lista pytań, które warto zadać osobie, która zarządza salą. (czytaj dalej)