Home / Galeria

Galeria, czyli foty zespołu Hali¶ka Band - na wesele i nie tylko

Kilka pami±tkowych fotek naszej kapeli z imprez na których występowali¶my. Jest tutaj co¶ z wesela i poprawin, oraz z imprez firmowych, koncertów itp.

Powyżej - Wesele w Rzgowie k/ Łodzi gdzie nasz zespół weselny Hali¶ka Band miał okazję zagrać na weselu u Marty i Mariusza. Sala Cristal - 2014r.

To były zdjęcia z paru wesel m.in. ze Rzgowa z sali Enigma, z Łodzi z sali Saxonia na Pomorskiej i Restaurant Fabrykant na Siedleckiej (to nie to co na Wazów, czy pl. Zwycięstwa), oraz z Gajewnik gdzie grał nasz zespół na weselu i poprawinach.

Teraz kilka fotek z imprez firmowych w Łodzi z Boryny (wła¶ciwie to R±bień), gdzie¶ z Bełchatowa, Polichna i Warszawy, znalazłem jakie¶ archiwalne z 2002r:) i z planu teledysku, gdzie Hali¶ka występowała m.in. z Marianem Lichtmanem (Trubadurzy)

A na koniec kilka zdjęć z koncertu w Klubie Dekompresja w Łodzi, gdzie grali¶my z naszym autorskim zespołem Carte Blanche.

Powyżej jeszcze kilka foto m.in. z sylwestra z Gabi Gold (niektórzy pamiętaj± j± jeszcze z programu Herbatka u Tadka, oraz z grup± rycersk± Nieczuja i z sesji zdjęciowej z projektu muzycznego ze Sławkiem Rucińskim.

Poniżej natomiat kilka fotek z tzw. szalonej budki (crazy booth), ze sceny i podziękowania dla rodziców od Pary Młodej