Home / DJ na wesele

DJ na wesele

+ wokalistka, czyli najlepsze rozwiązanie!

Proponujemy rozwiązanie, które spełni oczekiwanie wszystkich gości weselnych. Połączenie DJ i wokalistki, czyli nowoczesność i tradycja, dla każdego coś dobrego. Sety muzyczne z oryginalnymi utworami na przemian z utworami śpiewanymi na żywo.

Dodatkowo możliwość przeprowadzenia biesiady przy stołach z gitarą i wokalistką, to coś czego typowy DJ nie zapewni!

zapewnij już dziś idealną oprawę muzyczną swojego wesela!

DJ na wesele czy zespół weselny?

Przygotowania do wesela nie mogą się obyć bez oprawy muzycznej. Dobra muzyka to podstawa każdej imprezy, a szczególnie wesela. Na co się jednak zdecydować? Tradycyjna orkiestra czy DJ odtwarzający muzykę z konsolety? Zdania są podzielone, a decyzję musimy podjąć sami. Warto przeanalizować wszystkie za i przeciw zanim podejmiemy decyzję. Największą zaletą orkiestry to przede wszystkim muzyka na żywo. Śpiewana i grana przez muzyków na żywo dla wielu jest nieodłączonym elementem wesela. To co jednak dla niektórych jest oczywistą zaletą, dla niektórych może być wadą. Nuta spontanu na żywo i często nietypowe covery nie każdemu przypadają do gustu. DJ natomiast zapewni muzykę taką jak w oryginale, której nikt nie pomyli z inną melodią. Dodatkowo koszty DJ-a są zdecydowanie niższe niż w przypadku zespołu weselnego, bowiem nie trzeba opłacić kosztów całego zespołu, czyli z reguły minimum czterech osób.
Jeżeli chodzi o wybór pomiędzy dj czy orkiestrą musimy odpowiedzieć sobie na pytanie jaki charakter zabawy nas interesuje. DJ'e to często idealne rozwiązanie dla młodych osób. DJ na weselu ma szansę zapewnić utwory, których z reguły zespoły weselne nie wykonują, dodatkowo oczywiście prowadzi całą zabawę, organizując konkursy, oczepiny, śpiewanie przy stołach z gośćmi, wszystko tak jak zrobiłby to zespół weselny. Dodatkowo DJ może zapewnić właściwie każdą muzykę i piosenkę, którą zażyczymy sobie w trakcie wesela, bo przecież w czasach internetu znalezienie pożądanego utworu nie jest wielkim kłopotem. Jak widać wybór jest trudny, jednak każda opcja znajdzie swoich zwolenników i przeciwników, dlatego też postanowiliśmy stworzyć coś więcej niż typowy DJ na wesele.

Coś więcej niż typowy DJ na wesele

Coś więcej, bo my mamy do zaoferowania nie tylko muzykę z płyt, czyli oryginalne, radiowe przeboje, ale niestety bez życia. Dlatego przeplatając tego typu muzykę, utworami śpiewanymi na żywo, wnosimy powiew życia na parkiet, nie pozostając jedynie przy klimacie zabawy w dyskotece czy jakimś klubie.
Często, goście weselni mają ochotę sobie pośpiewać wspólnie takie hity jak "Szła dzieweczka" czy "Hej, sokoły" i co wtedy? Nie ma najmniejszego problemu, nasz duet bawi także gości przy stołach, akompaniując na gitarze i prowadząc główny wokal zachęcamy wszystkich do wspólnego śpiewania.