I just wanna make love to you - Etta James

I just wanna make love to you to utwór z rep. Jamesetta Hawkins znanej jako Etta James (ur. 25 stycznia 1938 w Los Angeles, zm. 20 stycznia 2012 w Riverside)- E. James to przedstawicielka wokalnego bluesa i wczesnego rhythm and bluesa i soulu.

Utwór zagrany przez naszą kapelę nagrany został podczas wesela w Aleksandrowie Łódzkim

Kanikuły - Bum

Rosyjski zespół disco/dance - Bum wylansował utwór Kanikuły w 2007 roku.

Utwór doczekał się wielu przeróbek w wykonaniu m.in. Boys, Mega Dance, Code Red, Cliver oraz C-Bool

Sway - Michael Buble

Bardzo popularny utwór, który znakomicie sprawdza się na imprezach okolicznościowych takich jak wesele, sylwester, bankiet itp.

Sway to hiszpański utwór z lat '50 wykonywany przez wielu wykonawców, wśród nich byli m. in. Dean Martin, Michael Buble, J. Lo, zespół Pussycat Dolls, Cliff Richard i wielu innych.

Szarpany - Golec uOrkiestra

Góralskie klimaty ruszą do zabawy nawet gości najbardziej odpornych na taniec i muzykę.

Golec uOrkiestra swoimi przebojami bawi od 1998 roku. Tradycyjne folkowe brzmienie połączone z elementami popu, muzyki alternatywnej, rock'n'rolla, rythm'n'bluesa, oraz muzyki jazzowej.

Whisky - Dżem

Kultowy utwór grupy Dżem - Whisky

Dżem jest zespołem grającym muzykę z pogranicza rocka i bluesa. W 1973 roku założyli go bracia Adam i Beno Otrębowie oraz Paweł Berger. Zaliczany do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej. W 1973 do zespołu dołączył Ryszard Riedel.

Diana - Paul Anka

Paul Anka to pochodzący z Kanady wokalista i autor piosenek.

Diana była pierwszą piosenką i wielkim hitem nagranym dla ABC w 1957 r. Paul Anka jest także autorem znakomitej piosenki wykonywanej przez Franka Sinatrę - My Way